Vtech Audio-Video pestúnka VM3254

Na sklade
Doporučená ponuka Smartshop

Na sklade • 1 variant90 % • 7 124 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Typ prístroja

• Dobry dosah
    • Priblíženie priamo na rodičovskej jednotke
    • Jemne nočné svetielko na kamere
    • Ziadna

Najskôr som objednala v rovnakej cenovej kategórii truelife z iného eshopu, kedze je najpredávanejšia a ma dobre recenzie, ale bola som velmi sklamaná obrazom a hlavne nekonečným vypadávanim zvuku (mozno vadny kus), tak som riskla pestúnku od vtech aj ked nemá vela recenzií a som nesmierne spokojna a nadsena všetkými funkciami co poskytuje.

Typ prístroja
pestúnky
Video pestúnky
S napájaním z batérií

Detská video opatrovateľka Vtech VM3254 s veľkým 2,8 "LCD displejom. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. Video opatrovateľka umožňuje výber mnohých režimov (zvuk / kamera / tichý režim) a monitorovanie teploty. Hladina hluku je podporená vizuálnou indikáciou pomocou LED kontroliek. Detská jednotka funguje na napájaní zo zásuvky, rodičovská jednotka môže fungovať aj na batérie, čo pre rodičov zaisťuje flexibilné používanie. Nastaviť si môžete 6 rôznych úrovní hlasitosťou upozornenia. Ak si nastavíte tichý režim, začne svetelná LED kontrolka blikať, ak dieťa plače. Pestúnka vyniká svojím moderným dizajnom a jednoduchým intuitívnym ovládaním. (Rodičovská jednotka je napájaná nabíjateľnou Ni batériou, môžete ju ale mať spustenú aj na adaptéry)

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Smartshop